Body Leasing ehk tööjõud teenusena | OIXIO

Meil on hea meel tutvustada Sulle uut teenust - Body Leasing ehk tööjõud teenusena.  Pakume võimalust rentida meilt tööjõudu fikseeritud mahu põhjal, mis tagab Sulle toimiva ja piisavalt suure IT meeskonna ka keerulistel aegadel.

Otsustasime sellise teenuse kasuks, sest paljud peavad praegu ja ka tulevikus tegema järeleandmisi IT meeskonna suuruse osas. Body Leasing teenus on sobilik lahendus ajutise tööjõu vajaduse lahendamiseks.  Pole vaja muretseda töötaja kompetentsi pärast ning planeerida palgakulusid. Meie kuupõhine teenus tagab sulle kompetentsi ja paindlikkuse. Teenuse maht on minimaalselt 40h kuus.

Body Leasing vs. oma töötaja palkamine

IT_teenus_body_leasing_tööjõud_teenusenaTavapäraselt on IT meeskonnad olnud alamehitatud ning see on toonud kaasa järeleandmisi nii tööde hulga kui ka turvalisuse osas. Siinkohal tasubki kaaluda Body Leasing teenust, sest meie pakume Sulle juba väljakoolitatud spetsialisti.  Body Leasingu eeliseks palgatöötaja ees on asendusinimene - haigestumise või puhkuse korral on Sulle garanteeritud sobilik asendaja.  Renditööjõu meeskonna moodustavad meie enda inimesed ja tehniline meeskond - nii saad kindel olla töötaja kompetentsuses. Meie spetsialistid on kindla väljaõppe ja töökogemusega ning nad on läbinud kõik vajalikud koolitused. See on oluline ajasääst, kuna Sina ei pea inimest koolitama  ei rakendustarkvara (nt. ticketite süsteem) ega infosüsteemide osas.

Body Leasing teenuse puhul anname töötajale omalt poolt kaasa töö- ja liikumisvahendid (arvuti, tööauto jms). Ainus, mida Sina pead tegema on füüsilise töökoha tagamine - laud, tool, valgustus, elekter ja võrguühendus. Kõlab nagu aus diil, eks?

Millist tööjõuressurssi on võimalik rentida ja milleks?

IT_teenus_haldus_body_leasing_tõõjõud teenusenaBody Leasing teenus sobib kui Sul on vaja projektipõhiselt kaasata täiendavat ressurssi, mis ületab tavapäraste seadistus- ja paigaldustööde mahu (>40h). Tihti on tööjõudu vaja ka hooajalisteks töödeks, nt puhkuste perioodiks. Tööjõu teenuse juures on siiski üks oluline erisus - teenus ei hõlma meie helpdesk-i lahendust, selleks on ikka meie tavapärane IT haldusteenus.  Aga kui vajad inimest kohapeale, kes aitaks majasisese kasutajatoe pakkumisega, siis Body Leasing teenus on Sinu ettevõttele vajalik. Lisaks saab meie teenuse raames teostada nii hooldus- kui haldustoiminguid.

Kui juba tööjõudu rentida, siis pead kindel olema, et spetsialisti tase on Sinu jaoks sobilik. Meie leiame õige inimese iga vajaduse jaoks. Siin on mõned näited, milliste valdkondadega meie inimesed igapäevaselt tegelevad:

  • Lõppseadmed (arvuti, printer, nutiseadmed jms) ja kasutajatugi 
  • Võrk (tulemüür, switch, WiFi jms) 
  • Serverid, serveriteenused, virtuaalkeskkonnad, varunduslahendused (Hyper-V, VMware) 
  • Pilveteenused (Office 365, Azure, AWS) 
  • Tehnoloogilisest vaatest tuleme kerge vaevaga toime: Dell EMC, Fortinet, Microsoft, Extreme, HPE, Cisco, Juniper, TrendMicro, DarkTrace, Pulse Security, Veeam, j.t tehnoloogiatega 

 

Millal tean, et Body Leasing teenus sobib just minu ettevõttele?

✓ Ei soovi värbamisega tegeleda ning omada töötajatega lepingulist suhet

✓ Soov paindlikult kulusid juhtida: palgakulufond vs kuutasuline teenus

✓ Ettevõtte IT osakond on alamehitatud või vajab aeg-ajalt lisatööjõudu

✓ Puudu on kompetentsist või pole võimalik uusi töötajaid koolitada

✓ Sinu IT spetsialist on pikalt eemal või projektid ei liigu edasi

✓ Vajad helpdesk-i abi kohapeal

 ✓ Tööde maht ületab 40h kuus

 

Küsi konsultatsiooni juba kohe ning kaardistame ära sinu vajadused. Teeme selgeks, kas Sinu ettevõte vajab Body Leasing teenust või on sobilikum terviklikum IT haldusteenuste pakett. Igal juhul võid kindel olla, et saad ausa hinnangu ning õiglase hinna. 

Küsi pakkumist
Broneeri videokonsultatsioon
 
Loe lähemalt IT halduse kohta

Vt. ka meie teisi teenuseid: