VPN (virtuaalne privaatvõrk) teenusena | OIXIO

Sa otsid võimalusi, kuidas tagada välismaailmast turvaline juurdepääs ettevõtte infosüsteemidele ja siseteenustele või soovid tagada turvalise, krüpteeritud infovahetuse mitme ettevõtte asukoha vahel? Siis VPN teenusena on see, mida vajad. 

Oma olemuselt on VPN teenusena üks osa tulemüüri täisteenusest, mis katab ära ettevõtte kitsama vajaduse - tagab turvalise juurdepääsu ettevõtte infosüsteemidele ja siseteenustele ning turvalise krüpteeritud infovahetuse, mida kolmandal osapoolel pole võimalik pealt kuulata. 

Nii nagu tulemüüri täisteenuse puhul on ka VPN teenusena paindlik, mis vabastab ühekordsete suurte investeeringute tegemisest riistvarasse. Samuti puudub vajadus omada igapäevase VPN seadme halduse teostamiseks majasisest võrgukompetentsi.

VPN on lühend inglisekeelsetest sõnadest “Virtual Private Network”, ehk virtuaalne privaatne võrk. Täpselt seda VPN oma olemuselt ongi. VPN tekitab turvalise võrgu, mille liiklust pole kolmandatel osapooltel võimalik jälgida, ükskõik kus sa ka poleks.

Kellele mõeldud?

  • Teenust saavad kasutada kõik ettevõtted ja asutused, olenemata suurusest.

Mida teeb?

  • Loob kõik võimalused mugavaks kaugtööks, võimaldades turvalise juurdepääsu (üle SSL VPN krüpteeritud kanali) ettevõtte siseteenustele ja infosüsteemidele.
  • Võimaldab ettevõtte sisevõrku segmenteerida, võrguliiklust isoleerida ja turvaliselt hallata ühendusi ettevõttest sisse- ja väljapoole, millega on võimalik tagada heal tasemel võrguturvalisus.
  • Teenusega tuleb kaasa tugi- ja haldusteenus. Seega puudub vajadus omada ettevõttes võrgukompetentsi.

Miks?

  • Teenus on paindlik ega nõua investeeringut.
  • Tagatud on VPN seadme elutsükli haldus - alati ajakohane tehnoloogia.
  • Teenuses sisalduvad regulaarsed hooldus-, seire- ja haldustegevused.

Hind

Tulemüüri teenuse kuutasu algab 44 eurost kuus (lisandub käibemaks). Kindlat lepinguperioodi ei ole, katkestamiseks tuleb ette teatada 3 kuud.

NB!

Kui soovid lisaks VPN teenusele ka parimat võimalikku võrguturbe funktsionaalsust, siis kaalu tulemüüri täisteenust.

Loe lisaks:

Basics: kaugtöö lahendus VPN
Tähtis: Kuidas kiirelt VPN luua?
Turvaliselt väljaspool kontorit töötamine
Kaugtöölahendus - kiirelt ühest kohast

Küsi pakkumist

Küsi lisa:

Võtame ühendust 2 tunni jooksul (tööaja piires).

Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ning annan nõusoleku kasutada minu e-posti aadressi uudiskirja saatmiseks. Nõusoleku saan igal ajal tagasi võtta*