Maailma kergeim ja nutikaim 15" ärisüler – Dell Latitude 9510 | OIXIO

Oled pidevalt liikvel – konverentskõned ühest kohast teise liikumise ajal on Sinu jaoks igapäevane nähtus. Seega pead alati olema kindel, et sülearvutil on piisavalt akut ning suure akupanga kaasas tassimine on tülikas. Kas kõnetas?

Sel puhul on uus valik Latitude 9510: õhuke ja kerge sülearvuti, millel on samas rekordiline 34 tundi kestev aku. See on rohkem kui neli tööpäeva! Veelgi enam, sellel on Express Charge funktsioon, millega saab akust 35% täis laadida vaid 15 minutiga ja kuni 80% alla tunniga.

Praegune aeg on selgelt näidanud, et sülearvuti kõlarid on väga olulised. Latitude 9510 on varustatud Dell Optimizer lahendusega, mis kohandab ja optimeerib kõlarite tööd, et nendest tulev heli oleks võimalikult selge ja müravaba. Nutikas helisüsteem kohandub erinevate keskkondadega ja muudab heli tugevust ja kõrgust ning eemaldab kajad.

Me kõik teame kui keeruline on meeles pidada pikki ja keerulisi paroole. Latitude 9510 sülearvutil on selleks ideaalne lahendus – Express Sign-in funktsioon. Kui sa sülearvuti avad, tuvastab arvutis olev lähendussensor sinu kohaloleku ja lülitab sisse Windows Hello lahendusega veebikaamera, mis aitab sul kiiremini sisse logida. Kui aga lähed arvutist eemale, lukustab süsteem arvuti sinu seatud lukustussätetele. Mis oleks veel lihtsam viis enda andmete kaitsmiseks?

Ja kui internetikiirused on olulised, siis see sülearvuti on sulle. Dell Latitude 9510 2-in-1 on üks esimesi sülearvuteid, kuhu on valikuline 5G tehnoloogia sisse ehitatud. Seega kui uus kiire 5G on sinu piirkonnas saadaval, siis saad hakata sisu striimima välgukiirusel.

Tekkis küsimusi Latitude 9510 kohta? Küsi LiveChat-is või suhtle meie salongitüdrukutega.

Lisainfo pdf-ina >