Ettevõtete digitaliseerimine ja (äri)arenguvajadused seavad võrgule uusi nõudmisi. Kokkuhoidmaks nii inim- kui ka arvutiressursse on aeg minna ka võrgu halduses ja monitooringus pilvepõhiseks, et tagada turvalisus, paindlikkus ja uusimate tehnoloogiate kasutuselevõtt. AI ja masinõpe on juba täna asendamatud abimehed võrgu automaatseks halduseks ja seadistamiseks tagades kasutajatele mugavuse ning turvalisuse. Võrguhalduritele on aga oluline läbipaistvus, automatiseeritud tegevused ja aruandlus.

Järjekordne seminar meie (veebi)seminaride seeriast keskendub ExtremeCloud IQ pilvepõhisele teenuste platvormile, mis vastab just neile digitaliseerimisega seotud väljakutsetele. Seminari ettekanne on ingliskeelne.

Veebiseminar
4. märtsil
kell 10.00-11.00

Extreme Networks: Cloud Managed Technologies Have Never Been More Critical

Veebiseminari saab järelvaadata siit >

ExtremeCloud IQ on pilvepõhine teenuste platvorm (Software-as-a-Service - SaaS) kõikide Extreme Networks võrguseadmete halduseks, monitooringuks ja analüüsiks.
ExtremeCoud IQ tehnoloogiad, mugav kasutajaliides, sisseehitatud tehisintellekt ja masinõpe tagavad läbi paindlikkuse ning turvalisuse tõhusa kasutajakogemuse. 

Vaata ExtremeCloud IQ lühitutvustust > 
Vaata keskkonna kasutajaliidese lühitutvustust >

Suur osa uutest pilvevõimalustest on võimalik kasutusele võtta ka on-premise lahendustest, aga sellest järgmisel veebiseminaril. Jälgi sõnumeid, uus tutvustav seminar juba lähiajal!


Esinejad:

  • Juha Lindstrom - System Engineer at Extreme Networks
    18-aastase kogemusega võrguspetsialist - piisavalt tehniline, et vastata IT-spetsialisti küsimustele ja samas ka suure kogemusega, et aru saada IT ja äri omavahelistest seostest.

  • Üritust modereerib Nils Apsolon, OIXIO võrgulahenduste konsultant

Veebiseminar on mõeldud kõigile IT-juhtidele ja võrguadministraatoritele, kuid kasulik ka arendus- ja ärijuhtidele, keda kõnetab sõna "digitaliseerimine". 

See veebiseminar on OIXIO igakuise seminaride sarjas järjekorras teine, mille lõppüritus on juba traditsiooniline Foorum360. Sellest sügisest saab üritus nimeks OIXIO Foorum, mis on tasuline, aga priipääsme foorumile tagab see, kui osaled sel aastal vähemalt kahel seminaril.

Veebiseminari saab järelvaadata siit >

Kuulmiseni
Sinu OIXIO


Eelteavitus!
Järgmine ExtremeCloud IQ veebiseminar toimub juba õige pea 
ja on mõeldud ExtremeCloud IQ võimaluste jätkukoolitusena.
Paljud ettevõtted ja organisatsioonid (näiteks avalik sektor) pole veel valmis üleminekuks pilve. Pole muret, Extreme Networks hübriidlahendusega (Hybrid Cloud / Multicloud) on see võimalus ikkagi olemas. Koos saame mõelda, millist teed mööda minna.
Tutvustame:
- Kuidas on-premise lahendustes kasutada uusi pilvetehnoloogiaid?
- Milliseid eeliseid need pakuvad?
- Uued riistvaraplatvormid, mis toetavad mõlemat maailma.

Jälgi sõnumeid!