Foorum tuleb ükskord niikuinii!

Seoses foorumi korraldajate Võrguvara ja MAX 123 ühinemisega on "Võrgunduse ja Infoturbe Foorum 360" uus nimi "OIXIO Foorum".
Selleaastane OIXIO Foorum jääb kahjuks ära:

7. oktoobril 2021. a. Noblessneri valukojas toimuma pidanud foorum lükkub edasi.

Tauno Telvik, OIXIO tegevjuht: 
OIXIO Foorum on pika ajalooga ja aastaid oma valdkonna tipptegijaid kokku toonud konverents. Foorumil on alati loodud arvukalt väärtuslikke kontakte ja ammutatud teadmisi, mis organisatsioonide arengut tagant tõukavad. Sellise sündmuse edasilükkamine ei ole kunagi lihtne. Samal ajal, tajume selgelt vastutust, mis praegusel ajal sellise sündmuse korraldamine kaasa toob ja oleme otsustanud oma klientide ja partnerite riske minimeerida, jagades Foorumi väiksemateks hästisihitud osadeks, tagades endiselt väärtusliku sisu ja suhtluse. Foorum tuleb tagasi kohe, kui selleks on soodne aeg.

AITA MEIL PLANEERIDA LÜHISEMINARE JA KOHTUMISI!

Anna teada, millistest teemakäsitlustest kõige rohkem puudust tunned.
Korraldame kohe silmast-silma kohtumise, lõuna või miniseminari nendel teemadel. Loomulikult saame suhelda ka kõigis digikanalites. 
Oma mõtted ja soovid pane kirja siin >

1000000+ ideed    |    300+ osalejat    |    20+ esinejat    |    2 lava    |    päev + õhtu

Miks foorum?

2021. aasta foorumi juhtmõte pidi olema UUS NORMAALSUS. See võtab hästi kokku kujunenud olukorra nii üldisemalt elukorralduses kui ka kitsamalt IT-s.

Uus normaalsus on kõikjal meie ümber - kaubanduses, kodus, äris ja riigijuhtimises ning kõik see nõuab värsket lähenemist IT-le ja rakendustele. Inimene, selleks, et teha häid otsuseid, vajab ennekõike turva- ja kuuluvustunnet. Ilma nendeta on raske panustada meeskonda või ühiskonda laiemalt. Usaldust ja kuuluvustunnet saab luua vahetus kontaktis - olulised on siin just kehakeel, silmside, hääletoon jne. Tühimiku, mille "uus normaalsus" inimeste vahele on loonud, peab tulevikus suures osas täitma tehnoloogia.

Infotehnoloogia olulisus oli juba pandeemia vallandumise alguses ilmselge. Turvaline kaugtöö, toimiv võrguühendus ja kindlad tulemüürid, e-kaubanduse plahvatuslik tõus ja andmete uputus, kodukontori lahendused nii igapäevatööks kui suhtuseks - kõik need vajadused nõuavad lahendusi. UUS NORMAALSUS on kohal, võtame koos selle väljakutse vastu ja käime sellega ühte sammu!

Tauno Telvik
OIXIO juhatuse liige

Kohtumiseni OIXIO FOORUMIL 20......!

Esinejad / ettekanded

Tänases muutuvas maailmas käivad uksed väga kiiresti kinni/lahti, inimesed liiguvad, riigid sulguvad ja IT-uudised, eriti küberturbe teemadel, ummistavad uudisvooge. Tahame jagada adekvaatset teavet, sestap hoiame teemade ringi avatud kuni viimase minutini. 

Kõik teemad ei pruugi 100-protsendiliselt mahtuda lavaesinemise ajaraamidesse, seepärast jätame piisavalt aega silmast-silma suhtluseks, et ikka kõik põletavad küsimused saaksid vastuse.

Programm

Foorum toimub kahel laval - pealava ja Leader's Lounge lava.
Hommikuses osas - avakõnelejad, pea- ja üllatusesinejad astuvad üles pealaval. Pealelõunane aeg toimub paralleelsessioonidena.

Hinnainfo

Foorum on tasuline. Neile, kes aasta jooksul on osalenud või järelvaadanud vähemalt kaks OIXIO veebiseminari, on foorum tasuta.

Vaata veebiseminaride infot siit >

Partnerid