Foorum tuleb taas!

Seoses foorumi korraldajate Võrguvara ja MAX 123 ühinemisega on "Võrgunduse ja Infoturbe Foorum 360" uus nimi "OIXIO Foorum".
Selleaastane OIXIO Foorum toimub:

7. oktoobril 2021
Noblessneri valukojas
Peetri 10, Tallinn

Oleme üritust seoses eriolukorraga juba 2 korda edasi lükanud, aga pikem planeerimisaeg lubab oodata veelgi põnevamaid esinejaid, asjalikke teemasid ning intrigeerivaid lahendusi.

1000000+ ideed    |    300+ osalejat    |    20+ esinejat    |    2 lava    |    päev + õhtu

Miks foorum?

Selleaastase foorumi juhtmõte on UUS NORMAALSUS. See võtab hästi kokku kujunenud olukorra nii üldisemalt elukorralduses kui ka kitsamalt IT-s.

Uus normaalsus on kõikjal meie ümber - kaubanduses, kodus, äris ja riigijuhtimises ning kõik see nõuab värsket lähenemist IT-le ja rakendustele. Inimene, selleks, et teha häid otsuseid, vajab ennekõike turva- ja kuuluvustunnet. Ilma nendeta on raske panustada meeskonda või ühiskonda laiemalt. Usaldust ja kuuluvustunnet saab luua vahetus kontaktis - olulised on siin just kehakeel, silmside, hääletoon jne. Tühimiku, mille "uus normaalsus" inimeste vahele on loonud, peab tulevikus suures osas täitma tehnoloogia.

Infotehnoloogia olulisus oli juba pandeemia vallandumise alguses ilmselge. Turvaline kaugtöö, toimiv võrguühendus ja kindlad tulemüürid, e-kaubanduse plahvatuslik tõus ja andmete uputus, kodukontori lahendused nii igapäevatööks kui suhtuseks - kõik need vajadused nõuavad lahendusi. UUS NORMAALSUS on kohal, võtame koos selle väljakutse vastu ja käime sellega ühte sammu!

Tauno Telvik
OIXIO juhatuse liige

Kohtumiseni OIXIO FOORUMIL 2021!

Esinejad / ettekanded

Tänases muutuvas maailmas käivad uksed väga kiiresti kinni/lahti, inimesed liiguvad, riigid sulguvad ja IT-uudised, eriti küberturbe teemadel, ummistavad uudisvooge. Tahame jagada adekvaatset teavet, sestap hoiame teemade ringi avatud kuni viimase minutini. Esinejate ja ettekannete nimekiri täieneb pidevalt.
Oma jah-sõna on andnud CERT-EE tegevjuht Tõnu Tammer, kes annab hea ülevaate küberturbe olukorra hetkeseisust ja trendidest.
Ise räägime IT vedavast ja toetavast rollist ettevõtluses - uuest normaalsusese ja IT omavahelisest suhtest (Tauno Telvik), IT-juhtimisest (Rein Lindmäe), küberturbelahendustest ja -võimalustest (Andres Vallistu) ning teenustest (Vahur Parve).
Partnerite poolelt (Fortinet, Dell Technologies, Extreme Networks jne) saame kindlasti hea ülevaate tehnoloogiavõimalustest ja toest, mida pakuvad erinevad lahendused.
Kõik teemad ei pruugi 100-protsendiliselt mahtuda lavaesinemise ajaraamidesse, seepärast jätame piisavalt aega silmast-silma suhtluseks, et ikka kõik põletavad küsimused saaksid vastuse.

Programm

Foorum toimub kahel laval - pealava ja Leader's Lounge lava.
Hommikuses osas - avakõnelejad, pea- ja üllatusesinejad astuvad üles pealaval. Pealelõunane aeg toimub paralleelsessioonidena.

Registreerimine ja hommikukohv kell 9.30-10.00.
Foorumi avapauk kell 10.00.
Lõuna kell 11.45-12.45.
Demosessioon partneritelt kell 12.45-13.45.
Paralleelsessioonid algavad k 14.00, mille sisse mahub ka paar kohvi- ja suhtluspausi.
Aeg sotsiaalseks suhtluseks ja lõõgastuseks algab kell 16.30.

Lisainfo:
Tellitud buss Tartust väljub kell 8.00 ja jõuab Tallinnasse k 10.30. Istekoht on mõistlik broneerida, oma soovist anna teada katrin.paju@oixio.ee.

Ajakavas võib tulla väikesi muudatusi.

Hinnainfo

Registreeru kohe, sest kuni 1. septembrini osalemistasu ei ole.
Tavahind (alates 1. septembrist 2021) on 129 €.
Hilise ärkaja hind (alates 6. oktoobrist) on 199 €.
Neile, kes aasta jooksul on osalenud või järelvaadanud vähemalt kaks OIXIO veebiseminari, on OIXIO Foorum igal juhul tasuta.

Vaata veebiseminaride infot siit >

Partnerid